Vítejte v sekci akce


Odjezd na tábor: sraz před klubovnou v sobotu 3.července 2021 v 8 hod. (skauti+skautky), odtud odjezd do Selibova, zde naložení táborového materiálu a pak odjezd na tábor. Fanda L. bude na tábořišti s první várkou materiálu již od 8 hod.
Vlčata a světlušky v neděli 4.července v 9 hod. před klubovnou.
Potvrzení o negativním PCR testu na covid-19 (nově nejdéle týden staré, tedy my ho budeme mít z týdne 28.6.-2.7.) nebo o prodělání nemoci nebo o očkování - povinné pro všechny (děti i dospělé). Prohlášení rodičů před odjezdem na tábor (s datem odjezdu) též bezpodmínečně nutné (bylo připojeno k Seznamu věcí na tábor, který děti dostaly). Prosíme rodiče o součinnost při odjezdu dětí na tábor a u skautů a skautek i o pomoc při nakládání materiálu v Selibově.
Návštěvy na táboře vzhledem k proticovidovým opatřením nejsou povoleny.
Kola: skauti a skautky (nikoli vlčata a světlušky) si je připraví doma (včetně přilby). Dojedeme si pro ně v neděli po obědě (4.července) nebo v podnělí ráno (5.července).
V pondělí budou poslední schůzky před táborem, všichni dostanou instrukce k odjezdu na tábor. Skauti a skautky budou vyklízet sklad Duhy nad klubovnou, kde nám po prázdninách přibude další klubovna. Bylo by trapné se vyklízeni nezúčastnit. Naléhavě prosíme, přijďte VŠICHNI!!
Seznam věcí na tábor
15.6. 2021 11:48
Spací pytel, karimatka, tepláková souprava na spaní. Malý baťůžek na výpravy. 2 páry vlněných ponožek, více párů bavlněných ponožek, spodní prádlo, trenýrky, trička, košile, plavky, čepice proti slunci, sluneční brýle.Tepláková souprava, dlouhé kalhoty, kraťasy, svetr, větrovka, pláštěnka.Botasky nebo pevné kožené boty- 2x, holinky.Krém na opalování. Kroj, krojové tričko.Toaletní potřeby (mýdlo tekuté v plastové lahvičce), ručník, utěrku,toal.papír.Láhev na vodu. Zavírací nůž, lžíce, ešus, event.hrneček, sekyrka,ev.polní lopatka.Baterka s rezervními bateriemi. Psací potřeby. Zápisník, KPZ, uzlovačka.Hadr na boty. Hudební nástroj. Zpěvník. Peníze na drobné výdaje.KOPIE PRŮKAZKY ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY. POKUD NĚKDO DOSUD NEMÁ KROJ: telefon do skautské prodejny JUN v Praze je 773 294 840 (zašlou poštou). Nášivky dodáme sami a podstatně levněji než JUN.
Další>>